Kežmarok - Tourist Informations

Banner turistické atrakcie a historické pamiatky v KežmarkuUbytovanie v KežmarkuReštaurácie v Kežmarku

You may find tourist information here on our website about historical town under High Tatras, Slovakia - Kežmarok, historical monuments, accommodation, catering, leisure time possibilities or other services in the town. You may find here also events calendar.

Everything you have to do is just to come. We cordially invite you into our picturesque Town of Kežmarok!

Thursday, 02 July 2015

V podtatranskom meste Kežmarok sa v júli uskutoční už 25. ročník festivalu Európske ľudové remeslo (EĽRO). Počas druhého júlového víkendu budú môcť návštevníci vidieť prácu takmer dvoch stoviek remeselníkov a vystúpenie približne 800 účinkujúcich z rôznych krajín Európy.

Wednesday, 29 April 2015

Prešovský samosprávny kraj - Múzeum v Kežmarku, Mestské kultúrne stredisko Kežmarok, Centrum voľného času v Kežmarku a mesto Kežmarok Vás pozývajú na Otvorenie letnej turistickej sezóny a oslavu Dňa matiek na nádvorí kežmarského hradu.

Tuesday, 31 March 2015

Nový slovenský celovečerný dokumentárny film Tak ďaleko, tak blízko prídu v pondelok 20. apríla 2015 o 19.00 h v rámci premietania filmového klubu do kežmarského kina Iskra osobne uviesť jeho tvorcovia – režisér Jaro Vojtek a scenárista Marek Leščák.

Sunday, 29 March 2015

Po druhýkrát sa Kežmarok stane jedným z deviatich dejísk regionálnej časti medzinárodného filmového festivalu Febiofest. Filmoví fanúšikovia sa môžu tešiť v sobotu 11., nedeľu 12. a pondelok 13. apríla 2015 na sedem filmových premietaní zaujímavých dokumentárnych, hraných či animovaných snímok domácej i zahraničnej produkcie v miestnom kine Iskra.

Wednesday, 18 February 2015

Po trojmesačnej pauze navštívia kežmarský filmový klub opäť slovenskí filmoví tvorcovia. V pondelok 2. marca o 19.00 h v kine Iskra svoj dokumentárny film Návrat do horiaceho domu osobne uvedú režisérka a scenáristka Anna Grusková a producentka Mirka Molnár Ľachká. O deň neskôr si dokument za účasti oboch dám v rámci vyučovania pozrú aj tretiaci z gymnázia v Kežmarku.

Featured Listings

Upcoming Events

Koncerty na korze so ZUŠ A...
On Thu, 9. July 2015
Main Square Koncerty na korze so ZUŠ A...
Krvavé dejiny XIII. - AJ Z...
From Thu, 9. July 2015 Until Sat, 11. July 2015
Kezmarok Castle Krvavé dejiny XIII. - AJ Z...
Európske ľudové remeslo
From Fri, 10. July 2015 Until Sun, 12. July 2015
Európske ľudové remeslo
Súkenníci - majstri spraco...
From Fri, 10. July 2015 Until Fri, 31. July 2015
Gallery Barónka Súkenníci - majstri spraco...
Galakoncert
On Fri, 10. July 2015
Wooden Articular Church Galakoncert

Hosting zadarmo od WebSupport.sk 

Vlastný virtuálny server od 5,65 € od WebSupport.sk

 

Virtual Guide

*